Ковалівська об'єднана територіальна громада
Немирівського району Вінницької області

Ковалівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей - семінар з фізики

Фізика зібрала гостей

3 листопада на базі Ковалівського ліцею відбувся районний семінар – практикум вчителів фізики на тему: «Застосування інноваційних методів роботи, як засіб орієнтованого підходу до навчання і виховання учнів».

На захід прибули 20 представників шкіл району. Директор школи, колектив та учні школи привітно зустріли учасників заходу.

Згідно з планом роботи семінару Володимир Іванович провів екскурсію по школі, на якій гостей ознайомив з життям закладу, звичаями та досягненнями і продемонстрував презентаційні матеріали.

Вміло використовуючи сучасні інноваційні технології, ігрові форми роботи, молодим учителем фізики, Дубиною Миколою Ростиславовичем, на належному науково-методичному рівні проведено відкритий урок у 10 класі на тему: «Рух тіла по похилій площині під дією кількох сил». На ньому було використано багато сучасних форм роботи, які дали можливість в повному обсязі розкрити тему семінару.

Цікаве планування уроку показало творчість вчителя, дослідницьку активність десятикласників. Як і годиться, в творчих учителів - творчі учні, які вкотре переконали присутніх у тому, що фізика - цікава наука..

Кожен присутній на відкритому уроці вчитель, взяв для себе ту іскру педагогічного завзяття, яка допоможе йому в подальшій роботі у своєму навчальному закладі.

 


« повернутися до списку альбомів