Ковалівська об'єднана територіальна громада
Немирівського району Вінницької області

Ковалівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей - День соборності

Соборність — це єдність наших земель.

Соборність України — це єдність усіх українців навколо головних ідей нашого майбутнього.

Щороку 22-го січня в Україні відзначають День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З нагоди відзначення Дня Соборності України в Ковалівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» було проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру: уроки пам’яті, інформаційні хвилинки,  виховні години «Моя Україна – єдина і неподільна».

23 січня у Ковалівському НВК відбулася урочиста лінійка до дня Соборності України, де вчитель історії та правознавства Артишко Надія Іванівна розповіла історію об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Вона наголосила на важливості цих подій,  які відіграли вирішальну роль в житті нашого народу і держави.

Після лінійки заступник директора з виховної роботи Якимець Оксана Борисівна закликала всіх учнів об’єднатися. Взявшись за руки, учні та вчителі зробили живий ланцюг  навколо школи,  з’єднавши таким чином прапор України.

Учні Ковалівського НВК впевнені, що Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.


« повернутися до списку альбомів