Безпека життєдіяльності

Шановні громадяни!

Наголошуємо на важливості дотримання дітьми правил безпечної життєдіяльності під час літніх канікул. Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці.

Не залишайте дітей вдома самих, якщо вони не в змозі самостійно вирішити проблеми, які можуть виникнути.

Вирушаючи на відпочинок до водойми або на природу слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду. Категорично забороняйте малолітнім дітям самостійно  відвідувати місцеві ставки та річки.

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!