Ковалівська об'єднана територіальна громада
Немирівського району Вінницької області

Депутати громади

Номер територіального (одномандатного) виборчого округу

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Опис меж територіального (одномандатного) виборчого округу

Орієнтовна кількість виборців в окрузі

1

Черната Ірина Вікторівна

вул.Заводська, 1-36

196

2

Соколов Віталій Анатолійович

вул.Заводська, 38-62; М.Вовчка

171

3

Куйбіда Людмила Михайлівна

вул.Джона Говарда

160

4

Шуповал Людмила Василівна

вул.Зелена, 10-35;  Центральна, 1-56

210

5

Кімічев Олег Миколайович

вул.Гагаріна; Ватутіна; Шевченка; Травнева, 69-126

208

6

Мушта Олександр Миколайович

вул.Зелена, 1-9; І.Франка; Травнева, 1-68

169

7

Тітаренко Ігор Миколайович

вул.Рубанського

176

8

Коваль Сергій Валерійович

вул.Некрасова, Слави

213

9

Нестолій Віталій Володимирович

вул.Садова, Хоменко

265

10

Савченко Іван Григорович

вул.Корольова, 1-75; Сиротенка, 2-41

203

11

Топчій Тетяна Михайлівна

вул.Корольова, 77-123; Долинна; Сиротенка, 43-63; Свободи; Соборна

266

12

Коваль Петро Григорович

вул.Молодіжна; Урожайна; Ярівська; Озерна

173

13

Бурко Микола Васильович

вул.Дубинська; Центральна, 57-144; Миру

216

14

Зозуля Наталія Анатоліївна

с.Межигірка, с.Потоки

162

15

Попенко Володимир Миколайович

с.Головеньки: вул..Гоголя; Жукова; Коцюбинського; Лісова; Л.Ратушної; Л.Українки; Миру; Польова; Садова

158

16

Куриленко Наталія Василівна

с.Головеньки: вул.Богуна; Дунаєвського; І.Франка; Ковпака; Леонтовича; Незалежності; Некрасова; О.Кошового; Порика; Хмельницького; Шевченка; Шкільна

141

17

Ткаченко Василь Степанович

с.Сподахи: вул..Гагаріна; Залізнична, Л.Українки; Першотравнева, Підлісна; Подільська; Польова; Чкалова; Шевченка

259

18

Данилюк Валентин Васильович

с.Сподахи: вул.Костенка; Набережна; Партизанська; Садова; Центральна

228

19

Лисак Петро Андрійович

с.Обідне: вул.Гагаріна; Жовтнева; Зелена; Центральна

182

20

Мельніков Веніамін Дмитрович

с.Обідне: вул.Коцюбинського; Лісова; Миру; Першотравнева; Чкалова; Чубинського; Шевченка

175

21

Кузьменко Оксана Василівна

с.Воловодівка: вул.Вишнева, Перемоги; Прибережна; Садова; Шевченка

153

22

Мендусь Володимир Миколайович

с.Воловодівка: вул.Зелена; Колгоспна; Миру; Урожайна. Селище Шевченка

144