Голова громади

ВЕРХОВОД Віктор Васильович, народився 11.03.1960 року в селі Ковалівка. Громадянин України, безпартійний. Освіта – середня. Сімейний стан – одружений, дружина Верховод Галина Дмитрівна, 02.10.1963 р.н., донька  - Верховод Алла Вікторівна, 26.03.1990 р.н., онуки – Софійка та Андрійко  є вихованцями ДНЗ «Дзвіночок» с.Ковалівка.

Свою трудову діяльність розпочав ще у 1974 році трактористом в КСП «Росія» с.Ковалівка.

1978-1980 рр. – відбував строкову службу в Збройних силах Радянської армії.

З 1980 по 1986 роки працював шофером КСП «Росія», з 1986 по 1992 рік – шофером пожежної машини Колективного с/г підприємства «Сподахівський».

З 1996 р. по  2003 рік – робочий рибної бригади СТОВ «Ковалівка».

2008-2010 рр.. працював спочатку на посаді охоронника, потім на посаді водія ТОВ «Агрокомплекс Немирів ЛТД».

У 2011 році вперше був обраним Ковалівським сільським головою, на чергових виборах у 2015 році отримав перемогу вдруге.

Від 11 грудня 2016 року – сільський голова Ковалівської сільської об’єднаної територіальної громади.