Просимо всіх небайдужих прийняти участь у он-лайн опитуванні

Шановні мешканці і мешканки Ковалівської ОТГ! Просимо Вас виділити декілька хвилин та заповнити анкету. Ця анкета допоможе нам визначити потреби населення вашої громади в соціальних послугах. Анкета є цілком анонімною. Просимо вас заповнити цю анкету максимально відверто. Усі відповіді будуть використані лише в узагальненому вигляді. Посилання на онлайн-анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScFX1UdcATmnZc1--g57cY7USdcKm7n82hjcEqnDw44cPjLQQ/viewform

09:48 22.11.2019

Оголошення про переможця конкурсу із відбору оцінювачів, які будуть залучені для оцінки об’єктів комунальної власності в с. Ковалівка Немирівського району Вінницької області.

З метою забезпечення прозорості в проведенні експертної оцінки комунального майна, в с. Ковалівка Немирівського району, Вінницької області, відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від31.12.2015 року за №2075, рішення виконавчого комітету №28 від 27.12.2016 р.  «Про затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності 10 травня 2019 року, відбувся конкурс  із відбору оцінювачів, які будуть залучені для оцінки об’єктів комунальної власності в с. Ковалівка Немирівського району Вінницької області.

16:52 14.05.2019