Накази директора

Наказ №120 "Про організацію підвозу учнів"

Додаток №1 до Наказу №120 (Карта – схема  маршруту)

Додаток №2 до Наказу №120 (Карта – схема  маршруту)

Додаток №3 до Наказу №120 (Режим робочого  дня  водія  шкільного  автобуса)

Додаток №4 до Наказу №120 (Підвіз учнів до Ковалівського  НВК « ЗОШ  І – ІІІ  ступенів – ліцей»  в  2017-2018навч. році з  сіл Головеньки,  Сподахи,  Боблів, Потоки)

Додаток №5 до Наказу №120 (Графік  руху по  маршруту  автобуса  «Еталон»  БАЗ  А  079.13 Ковалівського  НВК  «ЗОШ  І – ІІІ  ступенів  -  ліцей» на  2017/2018  навчальний  рік)

Додаток №6 до Наказу №120 (Графік  руху по маршруту №1 автобуса  «Еталон»  БАЗ  А  079.31Ш Ковалівського НВК  «ЗОШ  І – ІІІ  ступенів – ліцей» на  2017/2018  навчальний  рік)

Додатк №7 до Наказу №120 (Акт про  замір  відстаней  між зупинками по  маршрутах  шкільних  автобусів Ковалівського  НВК  «ЗОШ  І – ІІІ  ступенів  -  ліцей»)

Додаток №8 до Наказу №120 (Угода про надання  послуг  по  проведенню  технічного  огляду  транспортного  засобу  (шкільного  автобуса)  перед  виходом  на  маршрут)

Наказ №123 "Про організацію харчування"

Наказ №93 "Про  розподіл  функціональних обов’язків  та  посадової  відповідальності між  адміністративними  працівниками  та  допоміжним  персоналом"