Ковалівська об'єднана територіальна громада
Немирівського району Вінницької області

Новини

Запрошуємо на загальні збори громадян

Дата створення: 14:54 16.08.2018

Нові обличчя працівників культури

Дата створення: 14:06 01.08.2018

Увага! Ботулізм

Дата створення: 10:25 20.07.2018

Ботулізм зустрічається всюди. В Україні щорічно діагностують кілька десятків випадків ботулізму. Станом на 16 липня 2018 року в Україні зареєстровано 58 випадків ботулізму, внаслідок яких захворіло 65 людей, 5 із них померло (за інформацією МОЗ України).

Отримано набори LEGO Play Box та Six Bricks boxes для першокласників Ковалівської ОТГ

Дата створення: 09:24 19.07.2018

"Нова українська школа" стартує і у Ковалівській громаді. Для потреб закладів освіти отримано 54 комплекти LEGO Play Box та Six Bricks boxes. Радо чекаємо першого вересня на маленьких першокласників!

Проведено чергове засідання опікунської ради

Дата створення: 09:01 19.07.2018

Проведено чергове засідання опікунської ради - дорадчого органу при виконавчому комітеті Ковалівської сільської ради за участю запрошених - заступника сільського голови з гуманітарних питань Алли Ігорівни Кизлюк, керівника районного центру служби сім'ї, дітей та молоді Марценюк Катерини Василівни, начальника районної служби у справах дітей Любов Іванівни Кіцули, завідувача Ковалівською лікарською амбулаторією Кавун Володимира Павловича. На засіданні розглядалися основні проблеми проживання, виховання та навчання дітей у сім'ях, які знаходяться у складних життєвих обставинах.

Правила і поради щодо збирання грибів, попередження отруєнь ними

Дата створення: 16:26 06.07.2018

Якщо ви досить обізнаний грибник та маєте відповідні знання і досвід, збираючи гриби, вам буде необхідно суворо дотримуватись основних правил для уникнення випадкових помилок, що можуть призвести до отруєнь. Правила потрібно добре запам'ятати і використовувати під час  збору грибів та  при їх приготуванні.

Як надати допомогу потопаючому

Дата створення: 16:21 06.07.2018

Володіння прийомами і засобами надання допомоги людині, яка тоне, - винятково важлива спеціальна навичка. Особливо важливо це вміти робити без використання рятувальних засобів (човнів, катерів тощо). У цьому випадку потрібно вміти добре плавати, володіти прийомами надання домедичної допомоги постраждалим, діяти швидко і рішуче. Якщо ви добираєтесь до потопаючого вплав, треба максимально враховувати плин води, вітер, відстань до берега та інше. Наближаючись, нама-гайтеся заспокоїти і підбадьорити плавця, який втратив сили. Якщо це вдалося і він може контролювати свої дії, плавець повинен триматися за плечі рятувальни-ка. Якщо ж він не контролює свої дії - поводитися з ним треба жорстко і безцере-монно. Деякі інструкції рекомендують навіть оглушити потопаючого, щоб врятувати його і своє життя.

Розпочався прийом документів для участі у конкурсі «ЛЮДИНА РОКУ»

Дата створення: 11:20 04.07.2018

У грудні 2018 році відбудеться нагородження переможців обласного конкурсу «Людина року». Метою конкурсу є виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області та нагородження переможців за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності.