Військово-патріотичне виховання у Ковалівському НВК

Дата: 12.12.2017 08:36

На виконання плану заходів з реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді , а саме «активізувати профорієнтаційну роботу серед старшокласників на подальшу службу в Збройних   силах України», учні 10-11 класів з учителем Захисту Вітчизни Кожем`якою Юрієм Михайловичем  відвідали військову частину 3008 Національної гвардії України у м.Вінниця.

Приємною несподіванкою стала зустріч із ковалівчанами Мальченком  Леонідом Юрійовичем та Левчуком Олександром Вікторовичем, які працюють в даній частині.

Екскурсію проводив заступник командира полку, який розповів історію створення військової частини. Учні відвідали казарму, їдальню . Їм було продемонстровано зразки зброї, бронетехніки та знання військової справи з елементами блокування автомобіля.

На завершення екскурсії старшокласники переглянули відео із запрошенням проходити службу в цій військовій частині. Усі поверталися додому  з гарними враженнями та думками про майбутню професію.