Про результати дослідження проб питної води з громадських криниць Ковалівської громади

Дата: 27.02.2018 09:20

На виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області за №224-О від 26.06.2017 року "Про алгоритм доставки проб питної води та харчових продуктів з бюджетних закладів та комунальних підприємств у Вінницьку регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини", з метою забезпечення належного санітарно-епідемічного благополуччя населення 07.12.2017 року працівниками Немирівського районного управління ГУ ДПСС у Вінницькій області було відібрано та доставлено у Вінницьку регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини для дослідження на відповідність ДСанПіН 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" 6 проб питної води із громадських криниць села Ковалівка.

Із результатами дослідження Ви можете ознайомитися тут.