Підсумки першості з шахів

Дата: 12.01.2018 09:33

Закінчилась  5-а  регулярна першість  Ковалівської  територіальної  громади  з  шахів  за  підсумками  2017 року.

В  Ковалівці  регулярно  проходять  шахові  змагання.  Як  правило,  вони  проводяться  у  вихідні  та  святкові  дні  в  приміщенні  місцевої  школи.  Участь  приймають  як  дорослі  так  і  діти.  Часто  приходять  випускники  школи,  ковалів чани,  які  проживають  за  межами  громади.

Шахісти  Ковалівки  активні  учасники  районних,  обласних  змагань.  В  Немирівському  районі  аматори  створили  шахову  федерацію,  куди  зараз  входять  представники  Ковалівки,  Кудлаїв,  Брацлава,  Немирова.

Ковалівка  -  єдиний  населений  пункт, де  кількість  і  якість  гравців  дозволяє  проводити  першості.  Переможцями  були

•  Поліщук  Олександр  Михайлович  -  2013  рік;
  • Логоша  Володимир  Григорович  -  2014,  2016  роки;
  • Козлов /Андрійченко/ Юрій  Федорович  -  2015 рік.

Протягом  2017  року  було  проведено  5  шахових  турнірів  (8  січня,  17  квітня,  14  жовтня,  04  червня  та  24  грудня)  в  яких  загалом  прийняло  участь  36  шахістів.  Хід  боротьби  фіксував  головний  суддя  Логоша  Володимир  (він – заступник  голови  федерації  з  шахів  району  та  член  команди  Немирівського  району).

Почесний  титул  здобув  дебютант  змагань,  житель  с.Ковалівки  -  Саєнко  Володимир  Петрович,  з  якісним  показником  75%.  Переможець  відзначений  грамотою  сільської  ради.

Чергова,  шоста,  першість  Ковалівської  територіальної  громади  стартує  7-8  січня  2018  року.  Організатори  змагань  запрошують  всіх,  хто  обізнаний  з  правилими  цієї  древньої,  мудрої  гри.  Контактний  телефон  0688618846.