Бібліотека - інформаційний простір громади

Дата: 22.03.2018 09:45

Активне впровадження у роботу бібліотек інноваційних
технологій останніми роками активно підвищує їх імідж.
Завдяки використанню в бібліотечно-інформаційному обслуговуванні новітніх технологій, бібліотеки залучають до себе нові категорії користувачів і, як і раніше, користуються великим авторитетом і попитом серед громади.
Потреба у достовірній, оперативній інформації для
переважної більшості населення може бути задоволена лише
через загальнодоступні бібліотеки – установи, що безкоштовно надають доступ до інформації та знань. Тому, поінформованість громадян про можливості бібліотек сьогодення є важливим фактором для залучення нових користувачів. Сучасна бібліотека сьогодні – це комфортний, привітний й технічно обладнаний інформаційний центр, що має безліч ресурсів для робочих повсякденних справ і дозвілля громади.
Такий інформаційний осередок багато років поспіль як створений у Ковалівській сільській бібліотеці, де є три комп'ютери та вільний доступ до мережі Інтернет. Сьогодні перед нашою громадою стоїть завдання зробити у населених пунктах села Головеньки, села Сподахи, села Воловодівка, села Обідне такі ж інформаційні осередки, де жителі зможуть прийти та отримати якісь відомості з мережі, попрацювати в різних он-лайн програмах, діти - підготуватися до наукової роботи та ін. З цією метою для потреб сільських бібліотек було закуплено чотири сучасних ноутбуки разом із усіма комплектуючими та встановленим програмним забезпеченням на загальну суму витрат 31112 грн..
Споіваємося, що таким чином у звітному році зросте кількість відвідувань сільських бібліотек, і вдихнеться нове життя у роботу закладів.