Ковалівська об'єднана територіальна громада
Немирівського району Вінницької області

Проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

Завдяки активній діяльності робочої групи Ковалівської сільської ради постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні». До складу групи входять представники органу місцевого самоврядування, а також депутати Ковалівської сільської ради. Так, в одному із сіл, які входять до складу Ковалівської об’єднаної територіальної громади відбулося виїзне засідання робочої групи, а саме в с. Воловодівка, на якому були присутні жителі громади.

 Жителі села занепокоєні теперішнім станом на ринку праці, зокрема малими заробітними платами та нелегальною працею, люди не бажають звертатись до відповідних органів, оскільки не вірять в результативність своїх дій. Не на останньому місці стоїть питання масового виїзду робочого населення за кордон, адже зарплати в Україні дуже низькі і сільське населення просто не має можливості заробити собі на хліб, не кажучи про якісь інші матеріальні блага, а тому більшість громадян терплять свавілля роботодавців і свідомо йдуть на нелегальну працю.

Тому, робоча група Ковалівської сільської ради проводить роз’яснювальну роботу шляхом розміщення рекламних листівок на дошках оголошення, де зазначено контактні телефони та сайті Держрпраці України, якими в разі потреби громадяни можуть скористатися.

Отже, підводячи підсумок нашої зустрічі, хочеться зазначити, що люди в цілому вітають прагнення держави навести порядок на ринку праці і мають бажання співпрацювати з органом місцевого самоврядування в даному напрямку.   « повернутися до списку новин