Проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

Дата: 05.12.2017 09:53

Завдяки активній діяльності робочої групи Ковалівської сільської ради постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні». До складу групи входять представники органу місцевого самоврядування, а також депутати Ковалівської сільської ради. Так, в одному із сіл, які входять до складу Ковалівської об’єднаної територіальної громади відбулося виїзне засідання робочої групи, а саме в с. Воловодівка, на якому були присутні жителі громади.

Жителі села занепокоєні теперішнім станом на ринку праці, зокрема малими заробітними платами та нелегальною працею, люди не бажають звертатись до відповідних органів, оскільки не вірять в результативність своїх дій. Не на останньому місці стоїть питання масового виїзду робочого населення за кордон, адже зарплати в Україні дуже низькі і сільське населення просто не має можливості заробити собі на хліб, не кажучи про якісь інші матеріальні блага, а тому більшість громадян терплять свавілля роботодавців і свідомо йдуть на нелегальну працю.

Тому, робоча група Ковалівської сільської ради проводить роз’яснювальну роботу шляхом розміщення рекламних листівок на дошках оголошення, де зазначено контактні телефони та сайті Держрпраці України, якими в разі потреби громадяни можуть скористатися.

Отже, підводячи підсумок нашої зустрічі, хочеться зазначити, що люди в цілому вітають прагнення держави навести порядок на ринку праці і мають бажання співпрацювати з органом місцевого самоврядування в даному напрямку.