У Ковалівській ОТГ пройшло свято захисту дитини

Дата: 02.06.2017 12:36

1 червня в Україні традиційно святкують День захисту дітей. В цей день прийнято в населених пунктах проводити розважальні масові заходи за участю діток. Таке свято пройшло і в Ковалівській об’єднаній територіальній громаді. Воно стало новинкою для жителів населених пунктів громади, адже раніше подібні заходи проходили лише на рівні району.

Гостей зустрічала ведуча – керівник художнього ансамблю Таїса Євгеніївна Свентух. Несподіваною для діток була поява на арені клоуна Кльопи, який грався з дітворою, возив їх на «паровозі» по країнах сонця та розваг. За участь у конкурсах та іграх усі отримали солодощі та призи.

Також величезний ажіотаж зробили майстрині, які малювали на обличчях діток малюнки фарбою. Всі поверталися додому в нових образах: хтось був героєм сумного жанру зі сльозою на обличчі, хтось клоуном, старші хлопці надавали перевагу патріотичним малюнкам, дівчатка проявляли бажання намалювати метелика на щоці, а дітки молодшого віку хотіли бути звірятками.

В кінці свята всім бажаючи дали кольорову крейду і діти малювали на головній площі села своє щасливе дитинство. Всі ми колись були дітьми, тому надзвичайно важливо робити життя малюків кращим.