Немирівського району Вінницької області

10.04.2017 року пройшло чергове засідання опікунської ради при виконкомі Ковалівської сільської ради

Опікунська рада – дієвий засіб контролю за умовами проживання та виховання дітей.

10 березня 2017 року при виконкомі Ковалівської об’єднаної територіальної громади було проведено чергове засідання опікунської ради, на яке було запрошено всіх суб’єктів соціальної роботи об’єднаної громади. На засіданні було розглянуто умови проживання, навчання, виховання та розвитку дітей в сім’ях, які на даний час перебувають в СЖО.

Після звітів батьків та бурхливого обговорення проблем сімей були прийняті рішення, в яких перед суб’єктами соціальної роботи та батьками були поставлені конкретні завдання та терміни їх виконання щодо  створення та покращання умов  для всебічного розвитку дітей . Хочеться довести до сердець всіх батьків слова: « Сім’я … Що значить це – то кожен знає, хто зріс в сім’ї і хто її немає. І як тут не приховуй, не таї, залежить діток щастя від сім’ї»

Фахівець із соціальної роботи К.Б.Галенко