Презентація книги "Гордість землі Подільської"

Дата: 21.04.2017 14:16

18 квітня 2017 року в приміщенні Сподахівської сільської бібліотеки відбулась святкова зустріч з вінницькою письменницею, членом Спілки журналістів України – Тетяною Степанівною Ковальчук.

Тетяна Степанівна презентувала своє десяте видання книгу «Гордість землі Подільської»  про невтомних трудівниць Вінницької області відзначених в свій час нагородами за працю.

Серед героїв книги  є і наші односельчани :

Дащенко Марія Микитівна

Савченко Тетяна Григорівна

Семененко Олена Денисівна

Дзюбенко Марія Євменівна

Бацула Ганна Максимівна

Шеремета Валентина Оксентіївна

Письменниця особисто подарувала екземпляри книг з автографом нашим трудівницям, а вихованці місцевого дитячого садочка привітали віршами та квітами.

Також з привітальним словом до присутніх звернувся  в.о. старости с. Сподахи Юрій Маліночка.

На зустріч були запрошені не тільки героїні книги, а й усі бажаючі поринути в атмосферу  свята. Гарний настрій забезпечували як сама письменниця зі своєю подругою Надією Григорівною, так і запрошена співачка-аматор  Йолтуховська Ольга Володимирівна.

Всі присутні щиро підтримували виступаючих оплесками, а деякі ще й підспівували. Свято тривало більше двох годин, всі розходились по домівках веселі та щасливі.

Щиро дякуємо усім хто прийняв участь в організації свята, бажаємо міцного здоров’я, сімейного благополуччя, людського щастя, миру, достатку і процвітання.

Бібліотекар Сподахівської бібліотеки  Олександра Верховод