Свято солодощів і подарунків

Дата: 21.12.2017 14:56

Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята  з нетерпінням очікуємо зимових свят. День Св. Миколая, Новий рік, Різдво та інші урочисті дні несуть із собою веселощі та розваги, ігри, співи, танці. З особливим нетерпінням чекають цього дня, як справжнього дива, діти, бо Свято Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм.

В Україні Святий Миколай завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей. Діти знають, що за їхню слухняність та працьовитість Святий Миколай принесе їм безліч подарунків та «миколайчики». Тож намагаються бути протягом усього року саме такими: не лінивими, доброзичливими, старанними.

Цьогоріч за рахунок коштів місцевого бюджету було закуплено подарунки для дошкільнят та учнів Ковалівської громади, тож 19 грудня 2017 року Святий Миколай завітав до закладів дошкільної  та загальної середньої  освіти Ковалівської об’єднаної громади з повними пакунками солодощів. Діти й дорослі з радістю приймали гостинці від Миколая та заряджалися святковим настроєм на весь день.  Ця тепла зустріч допомогла усім  повірити  в те, що чудеса бувають, і потрібно робити добрі вчинки, проявляти любов і турботу до ближніх.