Стратегія розвитку Ковалівської ОТГ

Дата: 18.02.2018 15:24

Шановні мешканці громади!

До Вашої уваги пропонуємо для ознайомлення Рішення про створення Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ковалівської об'єднаної територіальної громади до 2025 року та положення, яким керується Робоча група у своїй діяльності. Стратегічне планування — це довгострокове планування на основі проміжних цілей (https://gromada.org.ua/gromada/kovalivska/strategiya-ekonomichnogo-rozvitku-16-10-47-08-09-2017/). Стратегія визначається головною ціллю та проміжними цілями, які дозволяють досягнути головної цілі. Цілі, які визначають стратегічний план, називають стратегічними цілями. Стратегія також визначає, звідки взяти ресурси для досягнення цілей і як їх розподілити.

Стратегія розвиту Ковалівської ОТГ розробляється з метою визначення пріоритетних напрямів розвитку громади та з метою постановки стратегічних цілей, термінів їх реалізації для досягнення моделі успішної громади.

Закликаємо всіх жителів громади, фізичних та юридичних осіб - підприємців долучатися до обговорення стратегічного плану розвитку. Свої пропозиції та бачення Ви можете надсилати за адресою:

22830, Вінницька область, Немирівський район, село Ковалівка, вул. Центральна, 2А

е-mail: kovalivka@meta.ua

тел. 04331 33442

офіційна сторінка в соціальній  мережі: https://www.facebook.com/