До уваги власників великої рогатої худоби!

Дата: 22.03.2018 14:13

Фізична особа має право на отримання часткового відшкодування витрат на холодильну установку або установку машинного доїння один раз на п’ять років.

Виплата часткового відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока здійснюється у межах фактичних витрат за закуплену фізичною особою у поточному році для власного користування нову установку індивідуального доїння та холодильну установку (ларі) вітчизняного виробництва, за умови утримання у власному господарстві три і більше голів корів молочного напряму продуктивності, ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку в розмірі 50% вартості установки.

Для отримання часткового відшкодування витрат фізичні особи подають в Департамент агропромислового розвитку Вінницької ОДА (м.Вінниця, вул.. Соборна, 15а) щомісяця до 1 числа наступного місяця та до 1 грудня поточного року наступні документи:

1. Довідку, видану сільською радою про кількість корів, які утримуються в домогосподарстві;
  2. Копії паспортів великої рогатої худоби; ветеринарних карток до них (в разі їх наявності);
  3. Копію технічної документації на установку (інструкція або паспорт);
  4. Оригінал платіжного документу (квитанція або товарний чек);
  5. Копію паспорта особи;
  6. Копію ідентифікаційного коду (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку в паспорті);
  7. Довідку про відкриття поточного рахунку в банку.