Немирівського району Вінницької області

Шановні жителі Ковалівської громади! Зверніть увагу на наявність правовстановлюючих документів на нерухомість та земельні ділянки!

Шановні жителі громади!
Право власності на нерухоме майно (житловий будинок, господарські будівлі та споруди) та на земельні ділянки виникає з моменту державної реєстрації цих прав.
Зверніть увагу на наявність правовстановлюючих документів на нерухоме майно та земельні ділянки.
За інформацією щодо оформлення правовстановлюючих документів звертайтесь за адресою: село Ковалівка, вул. Центральна, 2а приміщення сільської ради, тел. для довідок 3-34-42 відділ житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та комунальної власності, земельних відносин Ковалівської сільської ради.