Шановні жителі Ковалівської громади! Зверніть увагу на наявність правовстановлюючих документів на нерухомість та земельні ділянки!

Дата: 04.04.2018 13:22

Шановні жителі громади!
Право власності на нерухоме майно (житловий будинок, господарські будівлі та споруди) та на земельні ділянки виникає з моменту державної реєстрації цих прав.
Зверніть увагу на наявність правовстановлюючих документів на нерухоме майно та земельні ділянки.
За інформацією щодо оформлення правовстановлюючих документів звертайтесь за адресою: село Ковалівка, вул. Центральна, 2а приміщення сільської ради, тел. для довідок 3-34-42 відділ житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та комунальної власності, земельних відносин Ковалівської сільської ради.