Ковалівська об'єднана територіальна громада
Немирівського району Вінницької області

Свою роботу розпочав комунальний заклад "Центр надання соціальних послуг Ковалівської сільської ради Вінницької області"

Днями було проведено державну реєстрацію комунального закладу "Центр надання соціальних послуг Ковалівської сільської ради Вінницької області". Очолила Центр жителька с.Воловодівка, колишній секретар Воловодівської сільської ради, Джеджула Валентина Олексіївна. У Закладі діятиме два відділення, одне з них - відділення надання соціальної допомоги вдома; інше - відділення по роботі з сім'ями, дітьми та молоддю. Штатна чисельність працюючих Закладу становить 11,75 посад.
З 02 квітня на постійну роботу в порядку переведення з територіального центру соціального обслуговування Немирівського району було прийнято 7 соціальних робітників - жінок, які здійснюють догляд за одинокими та одиноко проживаючими особами похилого віку.
І ось не забарилося перше їхнє завдання - привітання своїх підопічних із Великодніми святами (а їх всього 68 чоловік - жителів Ковалівської ОТГ). За рахунок коштів Ковалівської сільської ради було закуплено паски. Сьогодні паски було доставлено до об'єктів торгівлі в усі села громади, де соціальні робітники їх отримали та пішли в гості до своїх підопічних. Ми розуміємо, що Великдень - це родинне весняне свято, зігріте теплом, любов'ю та затишком, коли вдома смачно пахне випічка, шинка, м'ясо та сяють різнокольорові писанки. До людей пристарілих, які проживають одиноко рідко хто заходить інший, окрім працівників Центру надання соціальних послуг, які по своїх обов'язках для них і рідні діти, і подруги, і помічники по господарству... До старості потрібно ставитися з повагою, бо всі ми родом із дитинства, проте всі ми колись стаємо старенькими, і в дитинстві, і в старості потребуємо уваги.
(на фото соціальні робітники, які надають соціальні послуги жителям с.Ковалівка. Зліва направо: Дехтяр Любов Вікторівна, Іващенко Людмила Миколаївна, Калінчук Людмила Олексіївна)« повернутися до списку новин