Проект «Село. Кроки до розвитку»

Дата: 03.05.2018 09:22

Доводимо до Вашого відома, що проект «Село. Кроки до розвитку», який реалізується в рамках Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією та ПАТ «Миронівський хлібопродукт» другий рік поспіль оголошує конкурсний відбір проектів щодо надання мікрогрантової підтримки громадських ініціатив.

Метою Конкурсу є стимулювання соціальної активності сільських громад та підтримку реалізації найкращих ініціатив громадян щодо економічної самоорганізації сільських жителів, розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю, усунення бар’єрів в розвитку підприємництва та самозайнятості в селах.

Для участі у конкурсі мікрогрантових проектів відібрано 8 районів області – Бершадський, Гайсинський, Липовецький, Могилів-Подільський, Немирівський, Оратівський, Тростянецький та Тульчинський.

Водночас, 03 травня 2018 року о 11:00 год. в залі засідань райдержадміністрації за підтримки партнера проекту «Село. Кроки до розвитку» Спілки підприємців «СТІНА» буде проведено навчальний семінар. Спілка забезпечуватиме відповідний супровід ініціаторів проектів. Розмір гранту в поточному році складатиме 50,0 тис. грн.

Враховуючи вище викладене, просимо забезпечити явку зацікавлених суб'єктів господарювання (фермерських господарств, підприємців, що працюють на Вашій території) .

Контактна особа від ГО «ВОО «Спілка підприємців «Стіна» – Сологуб Олександр – керівник відділу проектів, моб. (096) 152-60-70.