Увага! Конкурс на найкращий квітучий двір!

Дата: 03.05.2018 16:33

Увага!!! Оголошується конкурс на найкращий квітучий двір в рамках реалізації програми Ковалівської сільської ради "Проведення освітньо-культурних заходів у 2018-2020 роках"! Назва проекту "Квітуче подвір'я - квітуча громада".
Заявки на участь у конкурсі прийматимуться з 16 липня по 08 серпня 2018 року включно.
Грошові винагороди переможцям становитимуть: за зайняте І місце - 1000 грн., за зайняте ІІ місце - 500 грн., за зайняте ІІІ місце - 300 грн.
Всі бажаючі (жителі територіальної громади) можуть подати заявку на участь у конкурсі.
За більш детальної інформацією звертатися до приймальні Ковалівської сільської ради або за тел. 33442.
Не пропустіть! Розпочинайте сезон приготування свого двору! Всім майбутнім учасникам бажаємо натхнення та творчих успіхів у реалізації Ваших ідей!