ІІ Регіональний Форум громадських ініціатив

Дата: 16.05.2018 12:20

30 травня 2018 року в м. Вінниця відбудеться ІІ Регіональний Форум громадських ініціатив (далі - Форум).

Метою Форуму є налагодження партнерських стосунків між представниками громадянського суспільства, влади, комерційних та донорських структур задля вирішення сучасних викликів, що є в суспільстві.

Під час Форуму передбачена робота в тематичних секціях, презентація громадських організацій та донорських структур, пленарне засідання, під час якого обговорюватиметься формат співпраці та визначення потреб вінницького регіону.

Щоб стати учасником Форуму необхідно зареєструватися за допомогою он-лайн форми за посиланням: http://www.vin.gov.ua/gromada/491-ii-rehionalnyi-forum-sotsialnykh-investytsii/10106-zaiavka-na-uchast-u-ii-rehionalnomu-forumi-sotsialnykh-investytsii .

Реєстрація тримає до 23 травня 2018 року