A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ковалівська об'єднана територіальна громада
Вінницька область

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади керівника  Комунального  підприємства «Ковалівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини»Ковалівської сільської ради

Дата: 08.06.2018 16:03
Кількість переглядів: 722

Ковалівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади керівника - Головного лікаря Комунального  підприємства «Ковалівська амбулаторія загальної практики- сімейної медицини » Ковалівської сільської ради  .

ПІДСТАВА: рішення Ковалівської сільської ради  від  25.04.2018 року №440 Про створення комунального підприємства «Ковалівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Ковалівської сільської ради.

НАЗВА УСТАНОВИ: Комунальне  підприємство «Ковалівська амбулаторія загальної практики- сімейної медицини » Ковалівської сільської ради

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ: 22830, с. Ковалівка, вул. Заводська, 2а,         Немирівського  району, Вінницької області.

НАЗВА ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ: Головний лікар  Комунального  підприємства «Ковалівська амбулаторія загальної практики- сімейної медицини » Ковалівської сільської ради

СТРОК І МІСЦЕ ПРИЙНЯТТЯ ДОКУМЕНТІВ: Прийняття заяв і доданих до них документів від претендентів на участь у конкурсі здійснюється у строк не менше 14 календарних днів, але не більше 30 календарних днів після дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Ковалівської сільської ради та в газеті «Прибузькі новини».

Кінцевий термін прийняття заяв 06.07.2018 до 16.00год.

Прийом заяв та доданих до них документів здійснюється Ковалівською сільською радою за адресою: 22830, Вінницька область, Немирівський район, с. Ковалівка, вул. Центральна, 2А.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВщо подаються на  участь у конкурсі:

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України  “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три – п’ять років), в якому передбачаються:

план реформування закладу протягом одного року;

заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ: Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки “Медицина”. Проходження інтернатури за однією зі спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією з “Організації і управління охороною здоров’я”. Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом не менше 5 років.

 Довідки за телефоном 33-4-42

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади Головного лікаря Комунального  підприємства «Ковалівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини»Ковалівської сільської ради

В зв'язку зі створенням КП «Ковалівська АЗПСМ» Ковалівської сільської ради   та проведенням конкурсу на заміщення вакантної посади його керівника , оголошується про початок формування комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря  КП «Ковалівська амбулаторія загальної практики- сімейної медицини» Ковалівської сільської ради ОТГ.

Кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника новоствореного комунального закладу охорони здоров’я становить шість - вісім осіб.

         До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

представники органу управління;

представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління - по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до органу управління – виконавчого комітету Ковалівської сільської ради  протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

Більш детально з вимогами до членів конкурсної комісії можна ознайомитись у виконавчому комітеті Ковалівської сільської ради .

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь