Проведено чергове засідання опікунської ради

Дата: 19.07.2018 09:01

Проведено чергове засідання опікунської ради - дорадчого органу при виконавчому комітеті Ковалівської сільської ради за участю запрошених - заступника сільського голови з гуманітарних питань Алли Ігорівни Кизлюк, керівника районного центру служби сім'ї, дітей та молоді Марценюк Катерини Василівни, начальника районної служби у справах дітей Любов Іванівни Кіцули, завідувача Ковалівською лікарською амбулаторією Кавун Володимира Павловича. На засіданні розглядалися основні проблеми проживання, виховання та навчання дітей у сім'ях, які знаходяться у складних життєвих обставинах.