Нові обличчя працівників культури

Дата: 01.08.2018 14:06

Знайомтеся - директор Ковалівського сільського будинку культури Заікіна Вікторія Сергіївна, яка приступила до виконанння повноважень із 01 серпня 2018 року. Народилася 08 липня 1999 року у мальовничому селі Левків, що на Крижопільщині, де здобула дошкільну та початкову освіту. Згодом родина переїхала проживати до смт Крижопіль, де вона здобула базову загальну середню освіту. Після закінчення 9 класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. №2 ім. воїна-інтернаціоналіста С. Гаврилюка, вступила до Тульчинського училища культури на спеціальність "Народна хореографія". По закінченню навчання була направлена на роботу до Ковалівського СБК.
В майбутньому планує започаткувати та розвивати танцювальний колектив на базі Ковалівського будинку культури. Тому всіх охочих запрошуємо на заняття. Режим робочого часу: пн-пт 10.00-19.00