A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ковалівська об'єднана територіальна громада
Вінницька область

Ковалівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Ковалівська публічна бібліотека» Ковалівської сільської ради Вінницької області.

Дата: 03.09.2018 11:32
Кількість переглядів: 538

Ковалівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади директора комунального  закладу «Ковалівська публічна бібліотека» Ковалівської сільської ради  Вінницької області.

ПІДСТАВА: рішення 24 сесії І скликання Ковалівської сільської ради  від  21.06.2018 року №480 «Про створення комунального закладу «Ковалівська публічна бібліотека» Ковалівської сільської ради Вінницької області».

НАЗВА УСТАНОВИ: Комунальний  заклад «Ковалівська публічна бібліотека» Ковалівської сільської ради Вінницької області

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ: 22830, с. Ковалівка, вул. Центральна, 2, Немирівського  району,  Вінницької області.

НАЗВА ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ: Директор комунального закладу «Ковалівська публічна бібліотека» Ковалівської сільської ради Вінницької області

СТРОК І МІСЦЕ ПРИЙНЯТТЯ ДОКУМЕНТІВ: Прийняття заяв і доданих до них документів від претендентів на участь у конкурсі здійснюється у строк не більше 30 календарних днів після дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Ковалівської сільської ради ( початок прийому документів 03 вересня по 03 жовтня 2018 року включно).

Прийом заяв та доданих до них документів здійснюється Ковалівською сільською радою за адресою: 22830, Вінницька область, Немирівський район, с. Ковалівка, вул. Центральна, 2А.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВщо подаються на  участь у конкурсі:

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу, копії документів про освіту;
  •    два рекомендаційні листи довільної форми (за наявності попередніх місць роботи);
  •    мотиваційний лист довільної форми;
  • інші документи, які, на думку претендента, підтверджують професійні чи моральні якості.

Зазначені документи приймаються в приміщенні Ковалівської сільської ради або надсилаються на поштову та електронну адреси органу управління у встановлений цією частиною строк.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ: 

Керівником комунального закладу може бути особа, яка має базову, базову вищу або повну вищу освіту фахового спрямування, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Не може бути призначена на посаду керівника комунального закладу особа, яка:

  • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  • є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління комунальним закладом.

 Довідки за телефоном 33-4-42

 

Оголошення про початок формування конкурсної комісії:

 

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального  закладу  «Ковалівська публічна бібліотека» Ковалівської сільської ради Вінницької області

В зв'язку зі створенням КЗ «Ковалівська публічна бібліотека» Ковалівської сільської ради   та проведенням конкурсу на заміщення вакантної посади його керівника, оголошується про початок формування комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ «Ковалівська публічна бібліотека» Ковалівської сільської ради.

Кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора новоствореного комунального закладу становить дев’ять осіб.

         До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

представники органу управління;

члени трудового колективу;

громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до органу управління – виконавчого комітету Ковалівської сільської ради  протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

Більш детально з вимогами до членів конкурсної комісії можна ознайомитись у виконавчому комітеті Ковалівської сільської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь