Оголошення про переможця конкурсу по організації роздільного збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Ковалівської сільської ради

Дата: 13.09.2018 08:47

Відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 21.07.2005р. № 631 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг», від 10.12.2008р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» (зі змінами), від  16.11.2011п. № 1173 «Про питання надання послуг з вивезення побутових відходів», 10 вересня 2018 року відбувся конкурс по організації роздільного збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Ковалівської сільської ради.

Виконавцем послуг з вивезення побутових відходів визначено Комунальне Підприємство «Водограй», строком на 12 (дванадцять) місяців.

Конкурсна комісія