ІНФОРМАЦІЯ ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ

Дата: 10.10.2018 13:01

10.09.2018 року відбувся конкурс по організації збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Ковалівської сільська ради.

Виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) визначено КП"Водограй" строком на 12 місяців.

Тому, враховуючи вищевикладене, інформуємо про потребу в укладанні договору між КП"Водограй" та населенням (споживачем) на вивіз ТПВ.

Для уникнення затримки або ненадання послуг з вивезення  ТПВ, пропонуємо Вам звернутися до адміністрації КП"Водограй" за адресою: с.Ковалівка вул. Центральна 2а (адмінбудинок сільської ради) з метою укладання відповідного договору про надання послуг.