Як дізнатися в Інтернеті, чи призначена субсидія

Дата: 19.10.2018 16:07

Сайт, на якому можна перевірити, скільки гривень субсидії отримує будь-яка сім’я, уже працює. Для цього необхідно перейти за адресою subsidii.ioc.gov.ua на сторінку “Інформація про стан субсидії в домогосподарстві за даними Єдиного державного реєстру отримувачів субсидій Міністерства соціальної політики”.

Обрати назву області, населеного пункту, вулиці, свого будинку та квартири, позначити, що шукає не робот.

На сторінці має з'явитися відповідь про розмір призначеної субсидії за повний місяць опалювального або неопалювального періоду - табличка з пунктами про стан субсидії, № заяви, розмір субсидії за місяць і річний, де знаходиться особова справа отримувача ЖС, населений пункт, за період.

Жодних персональних даних у табличці не вказано - ні прізвищ, ні кількості зареєстрованих членів сім'ї, ні їхніх доходів.

За матеріалами сайту ogo.ua