A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ковалівська об'єднана територіальна громада
Вінницька область

Інформація про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу "Ковалівська публічна бібліотека"

Дата: 14.11.2018 15:36
Кількість переглядів: 1086

Відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора  КЗ «Ковалівська публічна бібліотека», утвореної відповідно до Розпорядження сільського голови №204 від 26.09.2018 року «Про створення конкурсної комісії».

Засідання комісії відбувалося у два етапи. На першому засіданні (17 жовтня) на порядок денний були винесені питання про обрання голови конкурсної комісії,               розгляд документів, поданих кандидатами на посаду директора комунального закладу «Ковалівська публічна бібліотека», відповідність кваліфікаційним вимогам та допуск до участі в конкурсі,  ухвалення способу голосування на 2-му засіданні, визначення дати 2-го засідання. За рішенням конкурсної комісії головою було обрано заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Аллу Кизлюк. На розгляд комісії надійшов 1 пакет документів.    Згідно статті 21 Закону України «Про культуру» керівником комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту,   стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, на керівній посаді – не менше 1 року, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Не може бути призначена на посаду керівника комунального закладу особа, яка:

- За рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- Має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалось адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- Є близькою особою або членом сім’ї  керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління закладом, а саме місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

Відповідно до опублікованого оголошення на сайті Ковалівської громади, претендент повинен подати до участі в конкурсі наступні документи: 1) заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; 2) автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; 3) копія документа, що посвідчує особу; 4) копії документів про  освіту; 5) два рекомендаційні листи довільної форми; 6) мотиваційний лист довільної форми.       Цей перелік є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

На розгляд комісії подано 1 пакет документів, які надійшли від Никитюк Надії Вікторівни, 1963 року народження, освіта  базова вища, у 1982році закінчила Тульчинське культурно-освітне училище по спеціальності бібліотечна справа. Стаж роботи в бібліотечних закладах становить більше 36 років. Документи подані відповідно до зазначеного переліку: заява; автобіографія; копія паспорта; диплому про освіту; 2 рекомендаційних листи; мотиваційний лист. Комісія встановила, що подані документи та кваліфікація Никитюк Н.В. відповідають вимогам чинного законодавства, тому комісією було прийнято рішення про допущення кандидата на посаду до участі в конкурсі.

Також, комісія прийняла рішення проводити голосування відкритим способом та призначити дату наступного засідання 19 жовтня. (протокол засідання додається)

На другому засіданні розглядалося питання визначення переможця конкурсного добору на вакантну посаду керівника.

Спочатку відбулася співбесіда та заслуховування конкурсної пропозиції кандидата, а потім визначення переможця конкурсного добору.

У своєму виступі-презентації Никитюк Н.В. розповіла   свою  автобіографію, методи роботи, заходи, які були проведенні за її участі. Повідомила, що  йде на посаду керівника з метою зробити бібліотеку більш сучасною. На базі бібліотеки створити публічні простори не лише для читачів книг, а й центрів інформації, культурної та освітянської діяльності. Сучасна бібліотека - це центр громадського життя, центр інноваційного розвитку громади. На сьогоднішній день сільські бібліотеки підпорядковані сільським радам, закуплені комп`ютери в бібліотеки, ще  потрібно забезпечити доступ до Інтернет зв`язку, осучаснити приміщення бібліотек, провести ремонти, забезпечити сучасними меблями, проводити «круглі столи», більше різноманітних масових заходів, презентації книг. Також Надія Вікторівна запевнила, що буде співпрацювати із усіма гілками влади та налагоджувати контакти із місцевими спонсорами та меценатами, щоб зміцнити матеріально-технічну базу закладу та оновити фонди головної бібліотеки та бібліотек-філій.

Оскільки, доповідь кандидата на посаду відповідає вимогам до посади, конкурсна комісія прийняла рішення визнати переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального закладу «Ковалівська публічна бібліотека» Никитюк Надію Вікторівну.

Рекомендувати Ковалівському сільському голові прийняти розпорядження про призначення Никитюк Н.В. на посаду директора комунального закладу «Ковалівська публічна бібліотека» та укласти контракт строком на п`ять років. (протокол засідання додається)« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь