Ковалівська сільська рада та Воловодівська громада щиро вітає з 80-річчям педагога-пенсіонера -   Ярову ( Магденко) Марію Федорівну

Дата: 21.11.2018 16:59

Ви — людина великого покликання і доброї душі, бажаємо завжди нею і залишатися. Нехай життя наповнюється з кожним днем світлом і надією, щастям та любов’ю, успіхом і чудесами. Бажаємо  фізичних і моральних сил, безсумнівної поваги і душевної радості.

Ярова  (Магденко) Марія Федорівна народилася 22 листопада 1938 року в селі Воловодівка Немирівського району Вінницької області.

Марія Федорівна закінчила в 1959 році  Володимир-Волинське педагогічне училище фізкультурний факультет. Отримавши  диплом з відзнакою була направлена  в Київську область м. Кагарлик школа №1.

Працюючи в школі , навчалася  заочно та в 1965 році отримала вищу освіту в Київському педагогічному інституті ім. Драгоманова.

Після 14-ти років педагогічної роботи в м. Кагарлик повернулася у рідне село Воловодівку . З 1973 року працювала учителем   у Воловодівській школі. В 2009 році завершила свою педагогічну діяльність.

Працювала учителем історії, фізкультури, була класним керівником та наставником не в одного покоління учнів.

За період праці у школі була неодноразово нагороджена грамотами та подяками районного та обласного відділів освіти та нагороджена грамотою «Відмінник народної освіти».

Народила та виховала двох прекрасних доньок.

Марія Федорівна й по теперішній час є взірцем та наставником для молодого покоління, як для учителів так і для жителів села.

Пропливає долі неспокійна річка,
А за нею линуть роки-журавлі!
Ось і загорілася вже 80-та свічка
Вам на ювілейному столі!
Не сумуйте, що літа минають,
Ще до століття – довгий вік!
Із ювілеєм Вас вітаєм,
Хай буде радісним кожен наступний рік!
Нехай життя здається добрим дивом
І плідні будуть справи та шляхи,
Нехай живеться легко і щасливо,
Благословенні будьте Богом і людьми!