Оголошується про початок збору матеріалів до хронологічного довідника "Знаменні і пам'ятні дати Вінниччини 2020 року"

Дата: 23.11.2018 16:34

Вінницька обласна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва готує до друку черговий випуск хронологічного довідника "Знаменні і пам'ятні дати Вінниччини 2020 року".

Щорічник - єдине в області видання, яке подає інформацію про історичні події; ювілейні дати відомих особистостей у галузі науки, культури, літератури, мистецтва, державних, політичних, громадських діячів; а також ювілейні дати заснування підприємств, установ, закладів, організацій.

З метою розширення у видачі кола діячів, які зробили вагомий внесок у розвиток різних сфер діяльності краю, у тому числі представників влади, до Ковалівської сільської ради звернулася редакційна колегія хронологічного довідника із проханням надати до 07 січня 2019 року відомості про ювілярів, що мають учені ступені, почесні звання, удостоєні державних нагород, яким у 2020 році виповниться 50, 60, 70, 80 і більше років.

Матеріали просимо надавати у вигляді короткої біографічної довідки про особу із зазначенням дати і місця народження (смерті), життєвого творчого шляху, основного напряму діяльності.

Інформацію просимо надати у електронному вигляді до відділу освіти та гуманітарної політики Ковалівської сільської ради, e-mail: kovalivka@meta.ua