Наближення послуг до жителів Ковалівської ОТГ - створення ЦНАП

Дата: 29.11.2018 16:01

28 листопада 2018 року сільський голова Верховод Віктор Васильович підписав Розпорядження №250 «Про створення робочої групи з питань утворення та організації діяльності ЦНАП Ковалівської ОТГ». Головою робочої групи призначено сільського голову – Верховод В. В., заступником голови робочої групи – заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Аллу Ігорівну Кизлюк. До складу робочої групи увійшли також працівники виконавчого комітету Ковалівської сільської ради, депутатського корпусу та виконуючі обов’язки старост віддалених населених пунктів від центру громади.

Документом також затверджено план заходів щодо реалізації Закону України «Про адміністративні послуги» на території Ковалівської ОТГ.

Із Розпорядженням можна ознайомитися за посиланням https://kovalivska-gromada.gov.ua/docs/127376/