Проект « Спортивний майданчик – запорука здоров’я Ковалівської сільської ради» - переможець 15 ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЗАВЕРШЕНО!

Дата: 14.12.2018 08:21

Виконанням даного  проекту досягнуто створення умов для занять спортом як дозвілля та професійно різним соціальним верствам населення; підтримка здорового способу життя; покращення інвестиційної привабливості та соціально-економічного розвитку громади.

Будівництвом вуличних тренажерів  створено умови для фізкультурно-оздоровчої реабілітації, підтримки себе у фізичній формі особам з обмеженими фізичними можливостями,  учасникам бойових дій;  займатися професійно різними видами спорту жителями Ковалівської ОТГ та жителями навколишніх населених пунктів та досягнення спортивних результатів молоддю громади на змаганнях різних рівнів.  Підтримка здорового способу життя населенням Ковалівської ОТГ та навколишніх населених пунктів, поліпшення відносин у сім’ях. Спортивний майданчик позитивно впливає на покращення інвестиційної привабливості та соціально-економічного розвитку громади.

До реалізації проекту були залучені:

- КП «Водограй» Ковалівської с/ради с. Ковалівка;

- ФОП Якименко Микола Васильович, с. В. Бушинка;

- ФОП Буренко Олександр Володимирович, м. Харків;

- жителі Ковалівської об’єднаної територіальної громади.

Вартість проекту       200480,69 грн., в тому числі:

З фонду конкурсу –  121722 грн.

З місцевого бюджету –  78758,69 грн.

З настанням несприятливих погодніх умов вуличні тренажери зняті і на даний час знаходяться в приміщенні. З приходом весни їх буде встановлено на постійне місце.