День Святого Миколая у закладах освіти Ковалівської ОТГ

Дата: 18.12.2018 15:40

День Святого Миколая це магічне свято, настання якого з нетерпінням очікують діти. Дітвора ввечері намагається швиденько лягти в ліжечка і не спати всю ніч, щоб не "прогавити" приходу Чудотворця, який під подушечки розкладає омріяні подарунки та солодощі.

Не забарився Святий Миколай і до комунальних установ Ковалівської сільської ради - дитячих садочків та закладів загальної середньої освіти. Ще сьогодні, 18 грудня, солодкі презенти відправили до установ. Цьогоріч за рахунок коштів сільського бюджету було закуплено подарунки для діток до 18 років, які виховуються та навчаються у закладах освіти Ковалівської ОТГ на суму понад 28 тис.грн., адже, саме головне - це іскринки радості в дитячих очах.