Кубок шахів в Ковалівці

Дата: 29.12.2018 12:15

23  грудня  в  Будинку  культури  міста  Немирів  пройшов  останній  етап  першої  першості  району  з  класичних  шахів.  За  підсумками  2018  року  були  визначені  переможці.  Найвищу  сходинку  зайняв  Довгань В.І.,  голова  Федерації  та  організатор  обласних  змагань  «Кудлаївська  зима».  Приємно  відзначити,  що  володарем  Кубка  Немирівського  району  став  ковалівчанин  Саєнко  Володимир  Петрович.  Він  здобув  перемогу  над  чемпіоном,  але  при  визначенні  переможця  враховувалось  багато  різних  показників.

Ковалівчани  були  найбільш  організованими  учасниками  першості.  Команда  Ковалівської  ОТГ  гідно  виступила  на  обласних  змаганнях  «Кудлаївська  зима»,  де  жителі  села  зустрілись  зі  збірними  районів  та  міст  області  з  давніми  шаховими  традиціями.  Показово,  що  незмінним  головним  суддею  турнірів  залишається  Логоша  Володимир.

До  десятки  кращих  гравців  ввійшло  четверо  представників  Ковалівської  громади.  Повноправними  учасниками  турнірів  стали  учні  Ковалівського  НВК  Волошин  Дмитро  та  Звєков  Олександр.

Також  було  погоджено  графік  змагань  на  2019  рік.  Перший  етап  другої  першості  району  пройде  в  Ковалівці  в  неділю  6  січня  2019 року.  Тоді  ж  буде  названо  прізвище  чергового  чемпіона  з  шахів  Ковалівської  громади.

Запрошуємо  всіх  до  участі  в  змаганнях.

Контактний  телефон  0688618846