Що таке "булінг" та чому про нього треба знати всім батькам

Дата: 27.02.2019 16:47

Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Під терміном "булінг"розуміють агресивну поведінку щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.

Булінг може проявлятись у вигляді психологічного тиску (образи, приниження, погрози, ігнорування тощо) та фізичних знущань (удари, поштовхи, принизливий фізичний контакт, побиття та інше). Не рідко фізичний і психологічний тиск об’єднуються.

Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми, мають проблеми психо-емоційного розвитку. Вони потребуватимуть підтримки дорослих, які б допомогли їм розвинути здорові відношення з людьми не лише у школі, але й протягом усього їх подальшого життя.

З метою недопущення булінгу у Воловодівській ЗОШ І- ІІІ ступенів були розроблені та затверджені заходи, спрямовані на запобігання та протидію булінгу, порядок подання заяви про випдки булінгу та правила поведінки учнів у закладі освіти. Із даними документами ви можете ознайомитися за посиланнями:

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу на 2019 рік

Порядок подання заяви про випадки булінгу (цькування) у Воловодівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Правила поведінки здобувачів освіти Воловодівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів