Щодо проведення громадських слухань з обговорення регуляторного акта «Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Ковалівської сільської ради»

Дата: 01.03.2019 08:50

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадських слухань регуляторного акта про порядок  залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Ковалівської сільської ради

Назва регуляторного акта: «Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Ковалівської сільської ради»

Згідно статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,   повідомляємо про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті Порядку  залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Ковалівської сільської ради. З повним текстом проекту регуляторного акту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися щоденно ( з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 13.00, крім вихідних) у виконкомі Ковалівської сільської ради, на офіційному сайті kovalivka@meta.ua та на дошці оголошень Ковалівської сільської ради за адресою: Вінницька область Немирівський район с. Ковалівка вул. Центральна, 2А.

Посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – головний спеціаліст відділу ЖКГ, розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та комунальної власності, земельних відносин Кривонос Костянтин Григорович

Строк подання зауважень та пропозицій: до 9 год 00 хв 01 квітня 2019 року.

Період проведення громадських слухань: обговорення відбудеться 02 квітня 2019 року о 14 годині за адресою: Вінницька область Немирівський район с. Ковалівка вул. Центральна, 2 в будинку культури.