Ковалівська ОТГ провела робочу зустріч з представниками Програми U-LEAD з Європою з приводу відкриття ЦНАПу

Дата: 13.03.2019 13:59

Сьогодні, 13 березня, відбулася робоча зустріч з регіональними координаторами Програми U-LEAD з Європою, представником Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА з працівниками Ковалівської сільської ради, в.о. старостами та громадськістю. В ході зустрічі було обговорено ряд важливих питань, що стосувалися відкриття ЦНАПу на території Ковалівської ОТГ (в адміністративному будинку Ковалівської сільської ради).

Ковалівською сільською радою було подано проектну заявку на 3 Раунд відбору громад по будівництву та модернізації ЦНАПів за підтримки Програми U-LEAD з Європою. Так, серед 300 проектних заявок до 3 Раунду було відібрано 151 і всі ці громади стали потенційними учасниками Програми.