Оголошення про переможця конкурсу із відбору оцінювачів, які будуть залучені для оцінки об’єктів комунальної власності в с. Ковалівка Немирівського району Вінницької області.

Дата: 14.05.2019 16:52

З метою забезпечення прозорості в проведенні експертної оцінки комунального майна, в с. Ковалівка Немирівського району, Вінницької області, відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від31.12.2015 року за №2075, рішення виконавчого комітету №28 від 27.12.2016 р.  «Про затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності 10 травня 2019 року, відбувся конкурс  із відбору оцінювачів, які будуть залучені для оцінки об’єктів комунальної власності в с. Ковалівка Немирівського району Вінницької області.

Переможцем конкурсу є ТОВ «Подільський експертний центр» код ЄДРПОУ 33484514, Вінницька область, м. Вінниця вул. Єрусалимка , 6, офіс, №7

Конкурсна комісія