Проект «Освітлення вулиць села Ковалівки - безпечна громада»- переможець 16  обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

Дата: 27.06.2019 09:20

Проект «Освітлення вулиць села Ковалівки - безпечна громада»- переможець 16  ОБЛАСНОГО конкурсу проектів розвитку ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

• терміни виконання проекту – 2019 рік

-   актуальність проекту – даний проект- життєво необхідний проект для  Ковалівської територіальної громади.   В затвердженій депутатами сільської ради програмі «Благоустрій населених пунктів Ковалівської сільської ради 2018-2020 роки» на 18 сесії І скликання від 22 грудня 2017 року № 319 вказано про необхідність забезпечення освітлення вулиць Ковалівської сільської ради в нічний час.

-    мета проекту – реконструкція  існуючої системи освітлення, покращення  умов для зручного і безпечного переміщення людей (в тому числі людей з обмеженими фізичними можливостями); покращення інвестиційної привабливості та соціально-економічного розвитку громади.

-   завдання проекту –   створення   умов для зручного і безпечного переміщення людей (в тому числі людей з обмеженими фізичними можливостями) в сутінках та нічний час.