У 2019 році завершуються роботи по будівництву водогонів по селах Обідне та Головеньки Ковалівської об'єднаної територіальної громади

Дата: 16.09.2019 14:21

У населених пунктах територіальної громади гостро постає проблема постачання питною водою жителів населених пунктів.

Так,  у с. Обідне та с. Головеньки наближається до завершення будівництво водогонів.

Dартість об’єкта по договору с. Обідне складає 2,19 мільйона гривень. У 2018 році освоєно на дані потреби 1 366 089 грн., у 2019 році – 774 516,35 грн. Роботи планується завершити до кінця нинішнього року.

Вартість об’єкта по договору с. Головеньки складає 2,49 мільйона гривень. У 2018 році освоєно 1 105 000,00 грн., у 2019 році – 1 385 000,00 грн. Роботи планується завершити до кінця нинішнього року.

За результатами відкритих торгів підрядником на виконання робіт стало ТОВ «Немирів ГАЗ-СЕРВІС».

При будівництві використовуються сучасні полімерні та герметизуючі матеріали для з’єднання елементів. Встановлються колодязі, пожежні гідранти, влаштовуються футляри в місцях перетину з автомобільними дорогами і підземними інженерними комунікаціями.