На території Ковалівської ОТГ продовжуються роботи по прокладенню трубопроводів по будівництву мереж господарчо-питного водогону

Дата: 17.09.2019 09:07

Ковалівською сільською радою було завершено тендерну процедуру по новому будівництву розподільчих мереж господарсько-питного водогону по вулиці Соборна, Центральна, Свободи, Корольова, М.Вовчок, Сиротенка, Долинна села Ковалівка. Терміни виконання вищевказаних робіт – до 31 грудня 2020 року.

Очікувана вартість виконання проекту (згідно проектно-кошторисної документації) 3 196 346, 00 грн. Переможцем тендеру став ТОВ «Немирів ВОД-СЕРВІС», який із шести учасників запропонував найнижчу ціну – 1 180 000,00 грн.

Договір на виконання робіт буде підписаним після того, як витримаються строки згідно порядку проведення електронних закупівель. Про перелік вулиць, по яких виконуватимуться роботи в поточному році повідомимо згодом.

З проектно-кошторисною документацією можна ознайомитися у адміністративному приміщенні Ковалівської сільської ради.