До кінця поточного року буде виготовлено кошторисну документацію на нове будівництво розподільчих мереж водогону по с. Сподахи та частині с. Ковалівка

Дата: 18.09.2019 09:09

Із фізичною особою-підприємцем ФОП Уманець І. А., який став переможцем електронних торгів, укладено договір на виготовлення проектної документації по об'єкту «Нове будівництво розподільчих мереж господарсько-питного водогону в с. Сподахи, с. Ковалівка по вул. Миру, вул. Дубинська,частково вул. Центральна, вул. Соборна, вул. Озерна, вул. Ярівська Немирівського району Вінницької області». Вартість виготовлення документації, згідно пропозиції виконавця становить, 300 787,00 грн. Документація має бути виготовлена до кінця поточного року.