Проведені роботи по новому будівництву розвідувально-експлуатаційної свердловини по вул.Шевченка в с. Ковалівка Немирівського району Вінницької області

Дата: 18.09.2019 10:46

Цьогоріч проведені роботи по новому будівництву розвідувально-експлуатаційної свердловини по вул.Шевченка в с. Ковалівка Немирівського району Вінницької області. Вартість виконання робіт становить близько 200 тис.грн. Наразі виконуються роботи по перевірці потужності свердловини та відповідності води санітарним нормам. Після завершення цих робіт буде оголошено торги на виготовлення проектно-кошторисної документації на нове будівництво водогону по мікрорайону «Педоси» села Ковалівка. Про перелік вулиць, які увійдуть до проекту та строки виконання робіт повідомимо згодом.