Розпочалася підготовка до опалювального сезону у закладах освіти Ковалівської ОТГ

Дата: 25.09.2019 16:19

Наступила холодна осінь, тому наразі актуальне питання початку опалювального сезону.

З метою вчасної подачі тепла у 2019-2020 навчальному році, для потреб закладів освіти Ковалівської ОТГ було закуплено 52 тонни брикетів з деревини на суму майже 210 тис. грн., 63 тонни вугілля на суму майже 197 тис. грн. та 140 м.куб. дров на суму 129 тис. грн.

Нагадуємо, що рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймається місцевою радою за умови, що середньодобова температура повітря протягом трьох діб поспіль не перевищує 8?С — для початку опалювального сезону.