КЗ "Коваліська публічна бібліотека організувала виставку книг до Дня українського козацтва

Дата: 15.10.2019 21:57

14 жовтня Україна відзначає триєдине свято – свято Покрови, День українського козацтва  і День захисника України. До цієї дати КЗ «Ковалівська публічна бібліотека» у фойє будинку культури  організувала книжкову виставку «А ми тую козацьку славу збережемо», на якій були представлені твори, які відтворюють сторінки героїчної історії українського народу, розкривають образи видатних діячів минулого, ведуть читача до розуміння далекої епохи, коли проростали перші паростки національної державності, коли козацька Україна поставала на європейському терені, як могутня держава.

Минула козацька слава перегукується з сучасністю. До уваги користувачів представлена також література про мужність, неймовірний героїзм і людяність українських військових, бійців добровільних батальйонів. Вони разом з усією країною крокують дорогою змін, захищають незалежність та державну цілісність України.