Відзначення Дня української писемності та мови у КЗ "Ковалівська публічна бібліотека"

Дата: 07.11.2019 10:50

Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави. Щороку, 9 листопада, Україна відзначає чудове свято – День української писемності і мови.

Саме напередодні цього свята працівники КЗ «Ковалівської публічної бібліотеки» запросили учнів 6-б класу з вчителем української мови та літератури Касіяненко С.І.  до бібліотеки і провели цікавий і сучасний квест «Літературними стежками України». У цікавій ігровій формі учні ознайомилися з розвитком писемності та постатями, які відіграли важливу роль у становленні української мови.

Учні об’єдналися у 2 команди, отримали маршрутні листи й, мандруючи, ознайомилися з новою інформацією, виконуючи завдання, які прописані у маршрутному листі. Діти пройшли 8 зупинок, на кожній з зупинок їх очікували захоплюючі, цікаві, творчі завдання. На зупинці «Фінішна» учні склали ключове слово «Україна єдина».